O ZEZEM

Kdo jsme ?

V ZEZEM jsme se rozhodli spojit to nejlepší z tradičních postupů při výrobě marmelády se všemi výhodami technologií 21. století. Vznikla tak řada našich poctivých džemů a marmelád. Jejich základem je nejkvalitnější české sezónní ovoce a jen minimální množství přidaného cukru. 

 
 

Vše začalo jednou skleničkou marmelády, která nás spojila.

Vojta Novák trávil od malička svůj volný čas v kuchyni a nejvíce ho vždy fascinovala a bavila výroba marmelád, džemů a nejrůznějších sirupů. A je to právě Vojta, který stojí za každou naší skleničkou a za tou nejopravdovější chutí našich marmelád.

 

To dědeček Vládi Wünsche za První republiky vlastnil výrobnu marmelád a Vláďa se tak díky ZEZEM vrací ke kořenům a dávné rodinné tradici. U nás teď stojí především za marketingem a dává tak tvář našim společným sladkým snům.

 

Tím největším a nejodvážnějším je, abyste začínali svůj den s marmeládami ZEZEM.

 IMG_3553.jpg

Jak to celé začalo ?

Už dlouho nám na českém trhu chybí marmelády a džemy s vysokým obsahem ovoce. Nejprve jsme pro naše rodiny a přátele začali s naší nejoblíbenější příchutí – jahodou. Postupně jsme ji vyladili k dokonalosti, a tak nastal čas si ji nenechávat pro sebe a představit ji i vám.

 

Díky spojení tradičních postupů s moderními technologiemi vznikla receptura, jejímž základem je poctivá porce toho nejlepšího ovoce, nízký obsah cukru a žádná přidaná barviva, umělé konzervanty ani chemie.

V ZEZEM jednoduše vyhrává kvalita nad kvantitou.

Naše marmeláda je vhodná i pro děti, vegany a každého, komu záleží na výběru kvalitních a poctivých potravin.

Objevte s námi kouzlo marmelád ZEZEM. Litovat nebudete.