O ZEZEM

Co děláme?

V ZEZEM jsme se rozhodli při výrobě džemů spojit to nejlepší z tradičních postupů spolu s výhodami technologií 21. století. Vznikla tak řada našich poctivých džemů. Jejich základem je nejkvalitnější české sezónní ovoce a jen minimální množství přidaného cukru. 

Vše začalo jednou skleničkou džemu, která nás spojila.

Vojta Novák trávil od malička svůj volný čas v kuchyni a nejvíce ho vždy fascinovala a bavila výroba marmelád, džemů a nejrůznějších sirupů. A je to právě on, který stojí za každou naší skleničkou a za tou nejopravdovější chutí našich džemů.

To dědeček Vládi Wünsche za První republiky vlastnil výrobnu marmelád a Vláďa se tak díky ZEZEM vrací ke kořenům a dávné rodinné tradici. U nás teď stojí především za marketingem a dává tak tvář našim společným sladkým snům.

Tím největším a nejodvážnějším je, abyste začínali svůj den s džemy ZEZEM.

Jak to celé začalo?

Už dlouho nám na českém trhu chyběly marmelády a džemy s vysokým obsahem ovoce. Začalo to jahodovou! Nejprve jsme pro naše rodiny a přátele vyráběli naši nejoblíbenější příchuť – jahodou. Postupně jsme ji vyladili k dokonalosti, a tak nastal čas si ji nenechávat pro sebe a představit ji spolu s dalšími druhy i Vám.

Díky spojení tradičních postupů s moderními technologiemi vznikla receptura, jejímž základem je poctivá porce toho nejlepšího ovoce, nízký obsah cukru a žádná přidaná barviva, umělé konzervanty ani chemie.

V ZEZEM jednoduše vyhrává kvalita nad kvantitou.

Náš džem je vhodný pro děti, vegany, vegetariány a každého, komu záleží na výběru kvalitních a poctivých potravin.Objevte s námi kouzlo džemů ZEZEM.