O ZEZEM

 

V ZEZEM jsme se rozhodli při výrobě džemů spojit to nejlepší z tradičních postupů spolu s výhodami technologií 21. století. Vznikla tak řada našich poctivých džemů. Jejich základem je nejkvalitnější české sezónní ovoce a jen minimální množství přidaného cukru. 
 
 
  

Vše začalo jednou skleničkou DŽEMU, která nás spojila.

Vojta Novák trávil od malička svůj volný čas v kuchyni a nejvíce ho vždy fascinovala a bavila výroba marmelád, džemů a nejrůznějších sirupů. A je to právě on, který stojí za každou naší skleničkou a za tou nejopravdovější chutí našich džemů.

To dědeček Vládi Wünsche za První republiky vlastnil výrobnu marmelád a Vláďa se tak díky ZEZEM vrací ke kořenům a dávné rodinné tradici. U nás teď stojí především za marketingem a dává tak tvář našim společným sladkým snům.

 

Tím největším a nejodvážnějším je, abyste začínali svůj den s džemy ZEZEM.

 

Jak to celé začalo?

Už dlouho nám na českém trhu chyběly marmelády a džemy s vysokým obsahem ovoce. Začalo to jahodovou! Nejprve jsme pro naše rodiny a přátele vyráběli naši nejoblíbenější příchuť – jahodou. Postupně jsme ji vyladili k dokonalosti, a tak nastal čas si ji nenechávat pro sebe a představit ji spolu s dalšími druhy i Vám. 

Díky spojení tradičních postupů s moderními technologiemi vznikla receptura, jejímž základem je poctivá porce toho nejlepšího ovoce, nízký obsah cukru a žádná přidaná barviva, umělé konzervanty ani chemie.

V ZEZEM jednoduše vyhrává kvalita nad kvantitou.

Náš džem je vhodný pro děti, vegany, vegetariány a každého, komu záleží na výběru kvalitních a poctivých potravin.

 

Objevte s námi kouzlo džemů ZEZEM.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení